Niedziela 25.07.2021 
 
Wyszukaj
 
 Aktualności  Oferta i cennik  Narzędzia  Pomoc  O firmie
O nas
Kontakt techniczny
Kontakt handlowy
Adres i dane firmy
Portfolio
Referencje
Warszawa OnLine
Poszukiwacz.pl
Założona w 1995 roku, firma nasza oferuje szeroką gamę usług związanych z dostępem do Internetu. W ofercie naszej firmy można znaleźć wszystko co jest potrzebne by umożliwić Państwu, Państwa firmie lub instytucji pełny dostęp do ogólnoświatowych zasobów Internetu. Pamiętając o nieustannym rozwoju sieci jesteśmy w stanie dostarczać coraz to doskonalsze rozwiązania i technologie zmieniające się wraz ze wzrostem Państwa potrzeb.

Podobnie jak my uwierzyliśmy w siebie tak i wielu Klientów uwierzyło w nas.
Dziś firma TuxNet jest cenionym na rynku dostawcą usług internetowych. Współpracuje z nami ponad 200 Klientów wśród których można wymienić wielu znanych i uznanych (patrz lista referencyjna).

TuxNet Sp. z o.o. jest wybierana przez duże jak i małe firmy ze względu na:
  • bezkonkurencyjne ceny (wynikające z działania od początku na "własnym budżecie"),
  • najwyższą jakość usług i szybkie czasy realizacji,
  • partnerskim sposobie współpracy z klientem,
Nasi pracownicy nie boją się wyzwań i samodoskonalenia się. Nie ma rzeczy i nie ma strony której byśmy nie zrobili. Jeśli nie wierzycie zapraszamy do kontaktu z nami.
U nas spotkasz ludzi dla których kontakt z Klientem, tworzenie grafiki, czy praca koderska jest pasją a nie pracą. Jeśli nie lubisz pasjonatów to omijaj nas z daleka. Dla nas zlecenie nie jest katorgą lecz wyzwaniem i następną wspaniałą przygodą.

Zespół firmy TuxNet
TuxNet Sp. z o. o.   koresp. ul. Wołoska 82a m. 12,   02-507 Warszawa,
tel +48 608 288 588